Vishay Dale RWR80N11R0FSRSL
RWR80N11R0FSRSL
Part No.:
RWR80N11R0FSRSL
Datasheet:
RWR80N11R0FSRSL.pdf
Description:
RES 11 OHM 2W 1% WW AXIAL