Vishay Dale RWR80N1211FSBSL
RWR80N1211FSBSL
Part No.:
RWR80N1211FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR80N1211FSBSL.pdf
Description:
RES 1.21K OHM 2W 1% WW AXIAL