Vishay Dale RWR80N12R1FSRSL
RWR80N12R1FSRSL
Part No.:
RWR80N12R1FSRSL
Datasheet:
RWR80N12R1FSRSL.pdf
Description:
RES 12.1 OHM 2W 1% WW AXIAL