Vishay Dale RWR80N1331FSRSL
RWR80N1331FSRSL
Part No.:
RWR80N1331FSRSL
Datasheet:
RWR80N1331FSRSL.pdf
Description:
RES 1.33K OHM 2W 1% WW AXIAL