Vishay Dale RWR80N1400FSBSL
RWR80N1400FSBSL
Part No.:
RWR80N1400FSBSL
Datasheet:
RWR80N1400FSBSL.pdf
Description:
RES 140 OHM 2W 1% WW AXIAL