Vishay Dale RWR80N1581FSBSL
RWR80N1581FSBSL
Part No.:
RWR80N1581FSBSL
Datasheet:
RWR80N1581FSBSL.pdf
Description:
RES 1.58K OHM 2W 1% WW AXIAL