Vishay Dale RWR80N1690FSBSL
RWR80N1690FSBSL
Part No.:
RWR80N1690FSBSL
Datasheet:
RWR80N1690FSBSL.pdf
Description:
RES 169 OHM 2W 1% WW AXIAL