Vishay Dale RWR80N1R00FSRSL
RWR80N1R00FSRSL
Part No.:
RWR80N1R00FSRSL
Datasheet:
RWR80N1R00FSRSL.pdf
Description:
RES 1 OHM 2W 1% WW AXIAL