Vishay Dale RWR80N2000FSBSL
RWR80N2000FSBSL
Part No.:
RWR80N2000FSBSL
Datasheet:
RWR80N2000FSBSL.pdf
Description:
RES 200 OHM 2W 1% WW AXIAL