Vishay Dale RWR80N22R1FSBSL
RWR80N22R1FSBSL
Part No.:
RWR80N22R1FSBSL
Datasheet:
RWR80N22R1FSBSL.pdf
Description:
RES 22.1 OHM 2W 1% WW AXIAL