Vishay Dale RWR80N25R5FSB12
RWR80N25R5FSB12
Part No.:
RWR80N25R5FSB12
Datasheet:
RWR80N25R5FSB12.pdf
Description:
RES 25.5 OHM 2W 1% WW AXIAL