Vishay Dale RWR80N25R5FSBSL
RWR80N25R5FSBSL
Part No.:
RWR80N25R5FSBSL
Datasheet:
RWR80N25R5FSBSL.pdf
Description:
RES 25.5 OHM 2W 1% WW AXIAL