Vishay Dale RWR80N2610FSBSL
RWR80N2610FSBSL
Part No.:
RWR80N2610FSBSL
Datasheet:
RWR80N2610FSBSL.pdf
Description:
RES 261 OHM 2W 1% WW AXIAL