Vishay Dale RWR80N26R7FSBSL
RWR80N26R7FSBSL
Part No.:
RWR80N26R7FSBSL
Datasheet:
RWR80N26R7FSBSL.pdf
Description:
RES 26.7 OHM 2W 1% WW AXIAL