Vishay Dale RWR80N26R7FSRSL
RWR80N26R7FSRSL
Part No.:
RWR80N26R7FSRSL
Datasheet:
RWR80N26R7FSRSL.pdf
Description:
RES 26.7 OHM 2W 1% WW AXIAL