Vishay Dale RWR80N29R4FSB12
RWR80N29R4FSB12
Part No.:
RWR80N29R4FSB12
Datasheet:
RWR80N29R4FSB12.pdf
Description:
RES 29.4 OHM 2W 1% WW AXIAL