Vishay Dale RWR80N2R49FSBSL
RWR80N2R49FSBSL
Part No.:
RWR80N2R49FSBSL
Datasheet:
RWR80N2R49FSBSL.pdf
Description:
RES 2.49 OHM 2W 1% WW AXIAL