Vishay Dale RWR80N2R74FSB12
RWR80N2R74FSB12
Part No.:
RWR80N2R74FSB12
Datasheet:
RWR80N2R74FSB12.pdf
Description:
RES 2.74 OHM 2W 1% WW AXIAL