Vishay Dale RWR80N30R9FSBSL
RWR80N30R9FSBSL
Part No.:
RWR80N30R9FSBSL
Datasheet:
RWR80N30R9FSBSL.pdf
Description:
RES 30.9 OHM 2W 1% WW AXIAL