Vishay Dale RWR80N3320FSBSL
RWR80N3320FSBSL
Part No.:
RWR80N3320FSBSL
Datasheet:
RWR80N3320FSBSL.pdf
Description:
RES 332 OHM 2W 1% WW AXIAL