Vishay Dale RWR80N3R01FSBSL
RWR80N3R01FSBSL
Part No.:
RWR80N3R01FSBSL
Datasheet:
RWR80N3R01FSBSL.pdf
Description:
RES 3.01 OHM 2W 1% WW AXIAL