Vishay Dale RWR80N3R16FSBSL
RWR80N3R16FSBSL
Part No.:
RWR80N3R16FSBSL
Datasheet:
RWR80N3R16FSBSL.pdf
Description:
RES 3.16 OHM 2W 1% WW AXIAL