Vishay Dale RWR80N3R32FSB12
RWR80N3R32FSB12
Part No.:
RWR80N3R32FSB12
Datasheet:
RWR80N3R32FSB12.pdf
Description:
RES 3.32 OHM 2W 1% WW AXIAL