Vishay Dale RWR80N4020FSBSL
RWR80N4020FSBSL
Part No.:
RWR80N4020FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR80N4020FSBSL.pdf
Description:
RES 402 OHM 2W 1% WW AXIAL