Vishay Dale RWR80N4220FSRSL
RWR80N4220FSRSL
Part No.:
RWR80N4220FSRSL
Datasheet:
RWR80N4220FSRSL.pdf
Description:
RES 422 OHM 2W 1% WW AXIAL