Vishay Dale RWR80N4420FSBSL
RWR80N4420FSBSL
Part No.:
RWR80N4420FSBSL
Datasheet:
RWR80N4420FSBSL.pdf
Description:
RES 442 OHM 2W 1% WW AXIAL