Vishay Dale RWR80N4700DRS73
RWR80N4700DRS73
Part No.:
RWR80N4700DRS73
Datasheet:
RWR80N4700DRS73.pdf
Description:
RES 470 OHM 2W 0.5% WW AXIAL