Vishay Dale RWR80N4R02FSB12
RWR80N4R02FSB12
Part No.:
RWR80N4R02FSB12
Datasheet:
RWR80N4R02FSB12.pdf
Description:
RES 4.02 OHM 2W 1% WW AXIAL