Vishay Dale RWR80N52R3FSRSL
RWR80N52R3FSRSL
Part No.:
RWR80N52R3FSRSL
Datasheet:
RWR80N52R3FSRSL.pdf
Description:
RES 52.3 OHM 2W 1% WW AXIAL