Vishay Dale RWR80N6190FSRSL
RWR80N6190FSRSL
Part No.:
RWR80N6190FSRSL
Datasheet:
RWR80N6190FSRSL.pdf
Description:
RES 619 OHM 2W 1% WW AXIAL