Vishay Dale RWR80N68R1FSRSL
RWR80N68R1FSRSL
Part No.:
RWR80N68R1FSRSL
Datasheet:
RWR80N68R1FSRSL.pdf
Description:
RES 68.1 OHM 2W 1% WW AXIAL