Vishay Dale RWR80N6R49FSB12
RWR80N6R49FSB12
Part No.:
RWR80N6R49FSB12
Datasheet:
RWR80N6R49FSB12.pdf
Description:
RES 6.49 OHM 2W 1% WW AXIAL