Vishay Dale RWR80N75R0FSRSL
RWR80N75R0FSRSL
Part No.:
RWR80N75R0FSRSL
Datasheet:
RWR80N75R0FSRSL.pdf
Description:
RES 75 OHM 2W 1% WW AXIAL