Vishay Dale RWR80N82R0FSRSL
RWR80N82R0FSRSL
Part No.:
RWR80N82R0FSRSL
Datasheet:
RWR80N82R0FSRSL.pdf
Description:
RES 82 OHM 2W 1% WW AXIAL