Vishay Dale RWR80N86R6FSBSL
RWR80N86R6FSBSL
Part No.:
RWR80N86R6FSBSL
Datasheet:
RWR80N86R6FSBSL.pdf
Description:
RES 86.6 OHM 2W 1% WW AXIAL