Vishay Dale RWR80NR120FMB12
RWR80NR120FMB12
Part No.:
RWR80NR120FMB12
Datasheet:
RWR80NR120FMB12.pdf
Description:
RES 0.12 OHM 2W 1% WW AXIAL