Vishay Dale RWR80NR147FRB12
RWR80NR147FRB12
Part No.:
RWR80NR147FRB12
Datasheet:
RWR80NR147FRB12.pdf
Description:
RES 0.147 OHM 2W 1% WW AXIAL