Vishay Dale RWR80NR150FRB12
RWR80NR150FRB12
Part No.:
RWR80NR150FRB12
Datasheet:
RWR80NR150FRB12.pdf
Description:
RES 0.15 OHM 2W 1% WW AXIAL