Vishay Dale RWR80NR152FRB12
RWR80NR152FRB12
Part No.:
RWR80NR152FRB12
Datasheet:
RWR80NR152FRB12.pdf
Description:
RES 0.152 OHM 2W 1% WW AXIAL