Vishay Dale RWR80NR249FRB12
RWR80NR249FRB12
Part No.:
RWR80NR249FRB12
Datasheet:
RWR80NR249FRB12.pdf
Description:
RES 0.249 OHM 2W 1% WW AXIAL