Vishay Dale RWR80NR274FRB12
RWR80NR274FRB12
Part No.:
RWR80NR274FRB12
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR80NR274FRB12.pdf
Description:
RES 0.274 OHM 2W 1% WW AXIAL