Vishay Dale RWR80NR301FMB12
RWR80NR301FMB12
Part No.:
RWR80NR301FMB12
Datasheet:
RWR80NR301FMB12.pdf
Description:
RES 0.301 OHM 2W 1% WW AXIAL