Vishay Dale RWR80NR332FRB12
RWR80NR332FRB12
Part No.:
RWR80NR332FRB12
Datasheet:
RWR80NR332FRB12.pdf
Description:
RES 0.332 OHM 2W 1% WW AXIAL