Vishay Dale RWR80NR499FRB12
RWR80NR499FRB12
Part No.:
RWR80NR499FRB12
Datasheet:
RWR80NR499FRB12.pdf
Description:
RES 0.499 OHM 2W 1% WW AXIAL