Vishay Dale RWR80NR715FRB12
RWR80NR715FRB12
Part No.:
RWR80NR715FRB12
Datasheet:
RWR80NR715FRB12.pdf
Description:
RES 0.715 OHM 2W 1% WW AXIAL