Vishay Dale RWR80NR750FRB12
RWR80NR750FRB12
Part No.:
RWR80NR750FRB12
Datasheet:
RWR80NR750FRB12.pdf
Description:
RES 0.75 OHM 2W 1% WW AXIAL