Vishay Dale RWR80S4R19DRRSL
RWR80S4R19DRRSL
Part No.:
RWR80S4R19DRRSL
Datasheet:
RWR80S4R19DRRSL.pdf
Description:
RES 4.19 OHM 2W 0.5% WW AXIAL