Vishay Dale RWR80S4R70DRBSL
RWR80S4R70DRBSL
Part No.:
RWR80S4R70DRBSL
Datasheet:
RWR80S4R70DRBSL.pdf
Description:
RES 4.7 OHM 2W 0.5% WW AXIAL