Vishay Dale RWR80S4R75DRBSL
RWR80S4R75DRBSL
Part No.:
RWR80S4R75DRBSL
Datasheet:
RWR80S4R75DRBSL.pdf
Description:
RES 4.75 OHM 2W 0.5% WW AXIAL