Vishay Dale RWR80S4R75DRRSL
RWR80S4R75DRRSL
Part No.:
RWR80S4R75DRRSL
Datasheet:
RWR80S4R75DRRSL.pdf
Description:
RES 4.75 OHM 2W 0.5% WW AXIAL